Hakkımızda

Confident, Alışveriş Merkezleri

Confident Alışveriş Merkezleri

Kredi kartsız, kefilsiz, Alış Veriş Keyfi
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

CONFİDENT Alışveriş Merkezleri, ticari faliyetlerine 1980’li yıllarda aktif halı satışı yaparak başlamıştır.
1990’ların başında perakende halı mağazaları açarak mağazacılığa ve aynı zamanda da halen devam ettirdiği halı toptancılığına başlamıştır.
2000’li yılların başlarında; mobilya – halı – beyaz eşya – elektronik – küçük elektrikli ev aletleri – züccaciye – ev tekstili ve hediyelik eşya ürünlerinin senetli olarak perakende satışının yapıldığı ilk mağazasını açarak, bu alanda büyümek hedefiyle perakende çeyiz mağazacılığı yapmaya başlamıştır.
Merkezi İstanbul’da bulunan Confident AVM’nin İstanbul’da ve İstanbul dışında, teşhir alanları 400 m2 ile 3500 m2 arasında değişen büyüklüklerde toplam 20 şubesi bulunmaktadır.
Türkiye’de ve dünyada bilinirliği ve güvenirliği yüksek, kaliteli ürünler üreten ve satış sonrası hizmet kalitesi yüksek tedarikçilerle çalışarak yenilikçi ürünleri uygun fiyatlarla ve farklı ödeme seçenekleriyle tüketicisine sunmayı kendisine hedef edinmiş Confident AVM, Anadolu’nun farklı şehirlerinde mağazalaşma stratejisiyle mağaza sayısını arttırmayı hedeflemektedir.
Tüketicinin ihtiyacı olan ürünleri 2 aydan 24 aya kadar elden taksit ve ücretsiz sevkiyat – montaj imkanıyla müşterisine sunan Confident AVM; eğitimli ve güler yüzlü personeliyle kayıtlı müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır.
Güvenilir üreticilerin kaliteli ürünlerini farklı vade seçenekleriyle uygun fiyatla tüketiciyle buluşturmayı kendisine misyon edinen Confident AVM; 2017 yılında, Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen Avrasya Kalite Ödülü’nü alarak tüketici memnuniyetinin sağlanmasındaki hassas çalışmalarını bu ödülle taçlandırmıştır.

Kampanyalarla ilgili bilgi için 0 (212) 475 83 00 nolu telefondan bizi arayın.

İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin size dönüş yapmasını da sağlayabilirsiniz. BİZE ULAŞIN